A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне підприємство Кам'янської міської ради "Тепломережі"

До уваги абонентів!

Дата: 20.05.2020 16:40
Кількість переглядів: 241

З початку опалювального сезону 2019-2020 на підприємстві КП КМР «Тепломережі» рівень розрахунків населенням за послуги з централізованого теплопостачання та погашення заборгованості за попередні періоди був на більш-менш стабільному рівні, але з введенням карантинних заходів помічено зменшення рівня оплати приблизно на 20%.

Cеред боржників чимало людей, які реально втратили роботу і джерела доходів, але є й такі, хто, користуючись слушною нагодою, вирішили притримати гроші. Втім, після закінчення карантину вони все одно опиняться перед необхідністю сплатити борги, накопичені за цей час. 

На сьогодні, заборгованість мешканців Кам`янського, за спожиті послуги централізованого опалення складає понад 600 млн. грн. При цьому, тенденція до зниження платежів спостерігається й надалі.

Під час карантину працівники КП КМР «Тепломережі» продовжують працювати та проводити поточні ремонти мереж. Якщо ситуація з розрахунками дедалі погіршуватиметься, підприємство не матиме коштів, аби вчасно проводити закупівлю матеріалів.

Підприємство не зможе виконувати заплановані програми з ремонтів, а це означає, що у випадку авірійних ситуацій, кошти на ремонти тепломереж будуть відсутні. Своєчасна оплата за теплопостачання – це гарантія безперервності надання послуг в опалювальний сезон!

Нагадаємо, щоб уникнути скупчення людей у банківських та поштових відділеннях в умовах небезпеки поширення COVID-19, споживачі послуг КП КПР «Тепломережі» можуть проводити оплати, не виходячи з дому за допомогою особистих кабінетів на сайті ТОВ «ЄРЦ КП».

В абонентському відділі   КП КМР «Тепломережі», можна сплатити поточні нарахування та існуючу заборгованість, без комісійного збору. Для зручності абонентів, термінал встановлено на першому поверсі абонентського відділу  за адресою: вул. Й. Манаєнкова, б. 1А.

Повідомляємо, що громадяни мають можливість залишити свої питання у скриньці для звернень, яка розташована за адресою:

 вул. Й. Манаєнкова,1А, та звернутись за телефонами:

- відділу продажу 0800339715 (безкоштовно)

- відділ звернення громадян 0632195700

З повагою, адміністрація КП КМР «Тепломережі»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Додати послуги

Додати ще одну послугу