A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне підприємство Кам'янської міської ради "Тепломережі"

Поширені питання абонентів у між опалювальному сезоні

Дата: 10.06.2020 11:11
Кількість переглядів: 617

КП КМР «Тепломережі» нагадує своїм абонентам, що завершення опалювального сезону та карантин , ні в якому разі не звільняє їх від сплати за спожиті послуги. Працівники підприємства завжди готові прийти на допомогу мешканцям Кам`янського у вирішенні нагальних питань пов`язаних із отриманням послуг теплопостачання. Сьогодні розглянемо найбільш поширені питання абонентів в між опалювальному сезоні.

1. «Укладання договору реструктуризації боргу».

         Для укладання договору реструктуризації заборгованості, необхідно звернутися за адресою: вул. Йосипа Манаєнкова (Комунарна), 1А, з наступними копіями документів:

 – паспорт квартиронаймача/власника;

 – ідентифікаційний код квартиронаймача/власника;

 – довідка про склад сім`ї

 –  копія документу підтверджуючого право власності на квартиру;

2. «Відкриття  або переоформлення особового рахунку.»

Відповідь:

         Переоформлення або відкриття особового рахунку на ім я нового власника квартири виконується на підставі пакету документів:

  – копія паспорту квартиронаймача/власника;

  – копія ідентифікаційного коду квартиронаймача/власника;

  –  копія документу підтверджуючого право власності на квартиру;

  – копія технічного паспорту;

  – довідка про склад сім`ї

3. «Відключення квартири від централізованого опалення».

Відповідь:

         КП КМР «Тепломережі» не займається  відключенням від централізованого теплопостачання та встановленням електричного опалення.

                  Станом на сьогодні діє рішення Кам`янської міської ради №1832– 40/VII від 28.02.2020 Про внесення змін до рішення міської ради № 1063 – 23/VII від 30.03.2018 (зі змінами)

         Згідно даного рішення затверджено перелік багатоквартирних житлових будинків для проведення децентралізації системи теплопостачання. Мешканці житлових будинків, в яких можливо встановлювати електричне опалення, мають право звернутися до пункту прийому громадян за адресою:вул. Й.Манаєнкова,1А, каб.14, для отримання консультації, щодо порядку відключення та отримання переліку необхідних документів на відключення  від централізованого постачання та встановлення електричного опалення.

4. «Скасування нарахування за послуги теплопостачання  через відсутність радіаторів в квартирі».

Відповідь:

         Згідно із рішенням виконавчого комітету Дніпродзержинської міської ради№386 від. 17.05.2005 « Про обслуговування та утримання загально будинкових  і внутрішньо квартирних мереж та сантехнічного обладнання у багатоквартирних будинках» зазначено:

п. 2.1.Обслуговування та утримання внутрішньо будинкові мережі за рахунок надходжень коштів з квартирної плати та плати за утримання житла і прибудинкової території за винятком внутрішньо квартирних.

П.2.2. Здійснювати обслуговування та утримання внутрішньо квартирних мереж і сантехнічного обладнання у разі виникнення у споживачів потреби в зазначених послугах за додатковими угодами.

         Згідно постанови КМУ № 630 від 21.07.2005. «Про затвердження Правил надання послуг централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної  та гарячої води і водовідведення», у пункті «Точки розподілу, в яких зазначається передача послуг від виконавця споживачеві», зазначено: точками розподілу, в яких здійснюється передача послуг від виконавця споживачеві, є: у багатоквартирному будинку: з централізованого опалення –  стояки в межах квартири.

         Виходячи з вищевикладеного, відсутність опалювальних приладів у приміщеннях квартири абонента – не є підставою для не нарахування коштів  за послуги теплопостачання.

         Будьте відповідальні за своє майбутнє! Своєчасні розрахунки за послуги – гарантія стабільної роботи підприємства та опалення ваших осель в осінньо-зимовий період!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Додати послуги

Додати ще одну послугу