A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне підприємство Кам'янської міської ради "Тепломережі"

Працівники Тепломереж зустрілися із спеціалістами центру охорони праці.

Дата: 25.06.2020 10:04
Кількість переглядів: 206

 

В актовому залі КП КМР «Тепломережі» відбулася щорічна зустріч працівників підприємства із спеціалістами центру охорони праці та професійних захворювань з питань міжгалузевої програми «Здоров`я нації» м. Київа.

Цього року тема зустрічі присвячена Профілактиці .захворювань сердцево-судинної системи (інфаркт), судин головного мозку (інсульт, мікроінсульт) та опорно-рухового апарату. Спеціалісти центру охорони праці та професійних захворювань розповіли присутнім про ризики та основні симптоми даних захворювань, та привели конкретні приклади першої допомоги та їх профілактики.

В ході зустрічі працівники «Тепломереж» ставили чимало цікавих питань фахівцям центру охорони праці, щодо свого стану здоров`я та отримали професійні консультації.     

Нагадаймо, що головною метою міжгалузевої програми «Здоров`я нації» – є поліпшення демографічної ситуації, збереження й зміцнення здоров’я населення шляхом підвищення якості та ефективності надання медичної допомоги, профілактики й лікування хронічних неінфекційних та інфекційних захворювань.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Додати послуги

Додати ще одну послугу