A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне підприємство Кам'янської міської ради "Тепломережі"

До уваги споживачів теплової енергії!

Дата: 13.10.2020 15:37
Кількість переглядів: 579

До уваги споживачів теплової енергії!

Незабаром розпочнеться опалювальний сезон.

Згідно рішення Кам`янської  міської  ради від 9 липня 2020 року № 2009-44/VII, з метою безперебійного забезпечення населення правобережної частини міста послугами теплопостачання, Акціонерне товариство «Дніпровська теплоелектроцентраль» визначена постачальником послуг з виробництва та постачання теплової енергії.

У зв’язку з цим, мешканцям правобережної частини Кам’янського необхідно укласти  договір про надання послуги з постачання теплової енергії. 

Типова форма цього договору затверджена Постановою Кабінету Міністрів України № 830 від 21 серпня 2019 року «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії».

Своєчасне укладання договору з теплопостачальною організацією на постачання теплової енергії, згідно Закону України «Про теплопостачання» від 02 червня 2005 року № 2633-IV та Постанови Кабінету Міністрів України № 830 від 21 серпня 2019 року  –   є  одним з основних  обов’язків споживача теплової енергії.

Норми чинного законодавства України наголошують, що не укладання договору з теплопостачальною організацією або самовільне відключення ніяким чином не звільняє споживача від оплати фактично отриманої послуги.

  У зв’язку з цим, Акціонерне товариство «Дніпровська теплоелектроцентраль» пропонує споживачам правобережної частини міста Кам’янське своєчасно укласти договір про надання послуги з постачання теплової енергії !

Ознайомитись з нормативно-правовими актами, які регулюють правовідносини теплопостачальної організації та споживача, а також типовою формою договору про надання послуги з постачання теплової енергії, ви  можете в мережі Інтернет за посиланням zakon.rada.gov.ua або на сайті  підприємства: ddtec.pat.ua.

            Укласти договір про надання послуг з постачання теплової енергії ви можете за адресою: м. Кам`янське,  вул. Заводська, 3.  Абонентський відділ Дніпровської ТЕЦ, з понеділка по п’ятницю, в період часу з 9:00 год. по 12:00 год. та з 13:00 год. по 16:30 год.

Довідки за телефоном : 0800339215

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Додати послуги

Додати ще одну послугу