A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне підприємство Кам'янської міської ради "Тепломережі"

Шановні мешканці міста Кам’янське!

Дата: 24.11.2020 09:26
Кількість переглядів: 847

Нагадуємо вам,  що в опалювальному сезоні 2020-2021 надавачами послуг з постачання централізованого опалення визначено: АТ «Дніпровська теплоелектроцентраль» та КП КМР «Кам’янська теплопостачальна компанія».

       Звертаємо увагу, що відповідно до Правил надання послуги з постачання теплової енергії, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України №830 від 21.08.2019, розрахунки за послуги здійснюються за фактично спожиту кількість гігакалорій, незалежно від того, чи встановлений у будинку прилад обліку теплової енергії. Для споживачів, яким раніше плата за послугу нараховувалась з розрахунку вартості опалення 1м2, до встановлення приладу обліку кількість спожитої теплової енергії визначається за встановленою органом місцевого самоврядування нормою споживання, перерахованою в залежності від температури зовнішнього повітря.

       Крім плати за послугу, нараховується плата за абонентське обслуговування, розрахована відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року №830. Цей платіж передбачений для абонентів, які здійснюють розрахунки із постачальником послуг індивідуально (кожен мешканець будинку окремо).

Повідомляємо що прийом споживачів, які забезпечуються теплопостачанням від  АТ «Дніпровська теплоелектроцентраль» здійснюється за адресою: м. Кам’янське, вул. Заводська, 3, телефон для довідок: 0-800-33-92-15.

Прийом споживачів які забезпечуються теплопостачанням від КП КМР «Кам’янська теплопостачальна компанія» здійснюється за наступними адресами: бул. Будівельників,26Б, вул. Дальня, 22А, телефон для довідок: 0-800-33-97-15.

Адміністрації вищевказаних підприємств звертаються до абонентів з проханням своєчасно проводити оплату за надану послугу з теплопостачання та сплатити існуючу заборгованість.

 Відповідно до Житлового кодексу, кожен власник нерухомості зобов’язаний своєчасно вносити плату за житло і комунальні послуги. Більш того, не має значення чи проживає власник квартири там реально чи ні. Якщо ви господар житла — зобов’язані за нього заплатити. Ваші своєчасні розрахунки за надані послуги дозволять стабільно забезпечувати ваші оселі теплом.

Також наполягаємо на необхідності укладання договорів про надання послуг з постачання теплової енергії, згідно ст. 24 ЗУ «Про теплопостачання». Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії», споживач не звільняється від оплати послуги, отриманої ним до укладення відповідного договору. Для  укладання такого договору  необхідно надати наступні документи:

  • Копія паспорта власника житла;
  • Копія ідентифікаційного коду власника житла;
  • Документи, що підтверджують право власності на житло.

Сподіваємося на вашу відповідальність та платіжну дисципліну.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Додати послуги

Додати ще одну послугу