A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне підприємство Кам'янської міської ради "Тепломережі"

Найпоширеніші питання абонентів у відповідях

Дата: 01.12.2020 11:07
Кількість переглядів: 234

Шановні мешканці міста Кам’янське!

               Відповідаємо на найпоширеніші запитання наших абонентів:

Чому необхідно укладати договір з новими теплопостачальними компаніями?

Як повідомлялося раніше, згідно рішення Кам’янської міської ради №2009-44/VII від 09.07.2020р надавачем послуги з постачання теплової енергії визначено  АТ «Дніпровська теплоелектроцентраль» та КП КМР «Кам’янська теплопостачальна компанія» згідно рішення Кам’янської міської ради №2008-44/VII від 09.07.2020р.  Отже, після зміни надавача послуг необхідно укласти  «Договір про надання послуги з постачання теплової енергії»

Згідно ст.24 Закону України «Про теплопостачання», своєчасне укладання Договору - є основним обов’язком споживача теплової енергії.

Для укладення договорів пропонуємо звернутися за адресами:

 -вул.Заводська,3, абонентам, які обслуговуються АТ «Дніпровська теплоелектроцентраль».

 -бул.Будівельників, 26Б  або вул. Дальня, 22А,  абонентам, які обслуговуються КП КМР «Кам’янська теплопостачальна компанія».

Перелік документів, необхідних  для укладання договору:

- копія паспорту власника житла;

- копія ідентифікаційного коду власника житла;

- копія документу, що підтверджує право власності на житло;

 

Якщо я не укладу договір з новим постачальником теплової енергії?

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії»  п.39. «Споживач не звільняється від оплати послуги, отриманої ним до укладення відповідного договору.

Споживач не звільняється від оплати послуги за період тимчасової відсутності в житловому приміщенні (на іншому об’єкті нерухомого майна) споживача та інших осіб».

Мене не влаштовує ваш договір.

Даний договір є типовим і затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії» 

 

Якщо я самовільно відключився від центрального опалення та по факту не отримую цю послугу?

Згідно вищевказаної Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. №830 п.40. Споживач не звільняється від оплати послуги у разі самовільного (без дотримання встановленої законодавством процедури) відключення (відокремлення) квартири або нежитлового приміщення від мереж (систем) централізованого опалення (теплопостачання).

 

                                      За більш детальною інформацією пропонуємо звертатися за телефонами:

0800339215 (АТ «Дніпровська теплоелектроцентраль»)

0800339715 (КП КМР «Кам’янська теплопостачальна компанія»)

     Чекаємо Вас за вищевказаними адресами для укладання договорів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Додати послуги

Додати ще одну послугу